Outdoor Academy – coaching and outdoor education in youth field

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnym programem szkoleniowym dla młodych osób. W trakcie innowacyjnego kursu, uczestnicy nauczą się jak odkryć własny potencjał i zbudować zgrany, efektywny zespół, a także rozwiną swoje kompetencje przedsiębiorcze, liderskie i międzykulturowe.

Szczegółowo poruszony zostanie temat zarządzania projektem, dzięki czemu realizacja własnych pomysłów
w przyszłości będzie dużo łatwiejsza i sprawniejsza. Uczestnicy poznają także dziesiątki ciekawych outdoorowych gier i ćwiczeń, które można wykorzystać w pracy z różnymi grupami. Kurs został opracowany przez międzynarodowy zespół ekspertów z Polski, Włoch, Grecji, Rumunii i Niemiec w ramach projektu „Outdoor Academy – coaching and outdoor education in youth field”, współfinansowanego przez program Unii Europejskiej Erasmus+. Uczestnicy kursu otrzymają certyfikaty potwierdzające udział oraz zdobycie kompetencji.

Planowanych jest ok. 10 spotkań, które będą się odbywały w wybranych dniach weekendowych, 2-3 razy w miesiącu. Pierwsze zajęcia są planowane 15 kwietnia 2018. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o wypełnienie ankiety.

formularz zgłoszeniowy

wydarzenie na FB